• WARSZTATY Z KULTURY KASZUBSKIEJ

W piątek 18stycznia gościliśmy pracowników Muzeum Zachodniokaszubskiego w Bytowie ,którzy przeprowadzili warsztaty dla naszych uczniów dotyczące kultury kaszubskiej

• Wyniki konkursu Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej

Dnia 7 stycznia  ogłosiliśmy wyniki konkursu Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, w szczególności tym, którym udało się zdobyć miejsce na podium- Oli i Kindze, Ani i Dominice, Asi i Danusi, Antosi, Wiktorii i Julii, Agatce i Oli oraz Zuzi i Jasiowi.

• Wigilia szkolna

21 grudnia  2018 r.  Dzień szczególny i magiczny w naszej szkole. Jak co roku każda klasa zaśpiewała kolędę a po koncercie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na Wigilię. Większość rozdała sobie również drobne upominki.

• Zbieramy korki dla KAROLINKI

Pamiętacie akcję zbierania korków? 8 grudnia ją zakończyliśmy- łącznie w naszej szkole zebrano ich 210 kg!! klasa, która okazała się w tym najlepsza to 3 gimnazjum (5,5kg w przeliczeniu na 1 ucznia) Gratulujemy!!!
    9 grudnia również wzięliśmy udział w biegu mikołajkowym dla Karolinki, gdzie nasze uczennice były wolontariuszkami

Czwartek 24.01.2019

• Szkoła Podstawowa im.TOW Gryf Pomorski w Półcznie