liczba odwiedzin: 128236
 • Dzień Edukacji Narodowej

  „ Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” ta myśl Andrzeja Frycza Modrzewskiego przyświecała w tym roku akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 

  W poniedziałek  15 października  o godzinie 11-stej zaproszeni goście, uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi spotkali się na sali gimnastycznej, aby uczcić swoje święto.

   

  Pani dyrektor Wioleta Cyra- Bazal przypomniała nam, że święto wszystkich pracowników oświaty obchodzone jest w rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej, złożyła wszystkim życzenia oraz wręczyła nauczycielom i pracownikom obsługi nagrody z okazji ich święta.

 • PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

  4 pażdziernika w szkole Podstawowej im. TOW "Gryf Pomorski" w Półcznie odbyła się długo oczekiwana uroczystość ślubowania klasy pierwszej. Wszystkie dzieci nie mogły się doczekać chwili stania się pełnoprawnym uczniem. Po zaprezentowaniu swoich umiejętności wokalnych i recytatorskich uczniowie z łożyli ślubowanie.

  Pani dyrektor bez żadnych wątpliwości zgodziła się, by przyjąć pierwszaki do szkolnej rodziny.

  Najmłodszym nie zabrakło słów wsparcia od starszych kolegów i koleżanek.

 • SPRZĄTANIE   ŚWIATA

        W piątek 21 września, jak co roku, uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. Uczniowie wszystkich klas oraz nasi najmłodsi – przedszkolaki aktywnie włączyli się do akcji.

  Posprzątaliśmy teren wokół szkoły, park, a uczniowie starszych klas sprzątali tereny naszej wsi.  Na szczęście pogoda nam dopisała.

 • WYJAZDY DO KINA

  W ostatnich dniach uczniowie naszej szkoły odwiedzili kino w Bytowskim Centrum Kultury.

  Uczniowie klas VI- VIII i IIIG we wtorek

  18 września oglądali film

  Dywizjon 303. Historia prawdziwa.

  Dokonania polskich lotników w czasie drugiej wojny światowej wywarły duże wrażenie na widzach.

  26 września uczniowie klas III, IV i V wraz z opiekunami oglądali w kinie  przygody małego wilczka – film pt. Biały Kieł. Również tym razem nasi uczniowie byli pod wrażeniem obejrzanego filmu i chętnie dzielili się swoimi opiniami na temat przygód głównego bohatera

 • WYWIADÓWKA

  Serdecznie zapraszam Rodziców na pierwsze w roku szkolnym 2018/2019 zebranie, które odbędzie się w środę 12 września 2018 r. o godz. 1700. Na zebraniach klasowych rodzice każdej klasy wybiorą rady oddziałowe.                             Serdeczne zapraszamysmiley

Sobota 20.10.2018

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im.TOW Gryf Pomorski w Półcznie
  Półczno 1
  77-143 Studzienice
 • 59 82 143 25

Galeria zdjęć