liczba odwiedzin: 119236
 • OMNIBUS KLAS I-III SP

  18 czerwca w kl. 1-3 odbył się konkurs "OMNIBUS". Miło nam ogłosić że została nim Agata Żyźniewska z klasy III!  .SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!yessmiley

 • Wycieczka do Berlina i Poczdamu

   

    W dniach 11-13 czerwca uczniowie z klas IV- IIIG  wraz z opiekunami brali udział w wycieczce do Berlina i Poczdamu. 11. czerwca po długiej podróży autokarem dotarliśmy do Berlina, tam zobaczyliśmy Reichstag, czyli niemiecki parlament, Bramę Brandenburską, pomnik ofiar holocaustu. Na Alexanderplatz mieliśmy okazję zobaczyć Zegar Światowy- Uranię. Na nocleg wróciliśmy do Polski, spaliśmy w Słubicach.

        Drugi dzień zaczęliśmy od zwiedzania pięknego miasta- stolicy Brandenburgii – Poczdamu. W tym mieście znajduje się rokokowy pałac Sanssoucci – zbudowano go na życzenie  Fryderyka Wielkiego. Pałac i otaczający go park zrobił na nas ogromne wrażenie.

 • "Jak nie czytam, jak czytam"

  8 czerwca już po raz trzeci, uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu czytania w jednym momencie (hasło "Jak nie czytam, jak czytam") Każdy czytał to, na co miał ochotę. Wybór czytanych książek był zróżnicowany, od bajek i wierszy dla dzieci  po książki popularnonaukowe i beletrystyczne dla młodzieży . Akcja miała na celu budowanie pozytywnego wizerunku książki

 • Wycieczka - Park Trampolin

  Dnia 7 czerwca uczniowie z klas I-III uczestniczyli w wycieczce do Słupska . Celem wyjazdu był Park Trampolin – jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie naszego województwa .Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorów, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenu wypełnionego gąbkami . Pobyt w Parku Trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił dzieciom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Następnie uczniowie odwiedzili Multkino, gdzie obejrzeli 3 część filmu pt. "Bella i Sebastian" Na koniec wycieczki głodni i zmęczeni odwiedzili McDonald's .

Środa 15.08.2018

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im.TOW Gryf Pomorski w Półcznie
  Półczno 1
  77-143 Studzienice
 • 59 82 143 25

Galeria zdjęć