• Aktualności z przedszkola

"MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY"

Przez cały rok będziemy realizować projekt rozwijący umiejętności czytelnicze. Głównym bohaterem naszego projektu jest mały miś o imieniu Bruno, który bardzo lubi czytać książeczki.

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI Z KPP W BYTOWIE

Dziś w naszym przedszkolu gościliśmy policjantów z Komendy Powiatowej w Bytowie. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz fakt, że nie należy ufać nieznajomym. Ważną rzeczą są również numery alarmowe, które nasze przedszkolaki dobrze znają. Dużo radości sprawiły gadżety policyjne. Bardzo dziękujemy za przemiłe spotkanie!

DZIEŃ DZIEWCZYNKI - 11 PAŹDZIERNIKA 2021

W tym dniu swoje święto miały również dziewczynki.

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA - 6 PAŹDZIERNIKA 2021

Od samego rana w naszej szkole panowała wspaniała atmosfera. Na najmłodszych czekały zamki dmuchane, na obiad pieczone kiełbaski oraz mnóstwo zabawy podczas zumby.

DZIEŃ CHŁOPCA - 30 WRZEŚNIA 2021

W tym dniu na chłopców czekały niespodzianki przygotowane przez dziewczynki. Wszystkim chłopcom składamy najserdeczniejsze życzenia.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Tradycyjnie, jak co roku dzieci z naszego przedszkola wzieły udział w akcji "Sprzątanie świata". Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem sprzątały teren wokół szkoły.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - 1 WRZEŚNIA 2021

Tego dnia nasi najmłodsi stali się prawdziwymi przedszkolakami. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom.

ROK SZKOLNY 2021/2021

Witamy w przedszkolu !!!