Nawigacja

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Przedszkole

Aktualności z przedszkola

ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU 

10 MAJA 2018

Kolejny dzień pełen frajdy i świetnej zabawy. Tym razem wiosna już na dobre zawitała na naszym podwórku  przedszkolaki w pełni to wykorzystały- nie ma to jak twórcza praca na świeżym powietrzu. 

 


 

TEATRZYK PT."OPOWIEŚCI Z LODOWEJ KRAINY"

9 MAJA 2018

 


CYRK "SZOK" - 27 KWIETNIA 2018

 

 


 

10 KWIETNIA 2018 - WYJŚCIE NA GOSPODARSTWO

Dzięki uprzejmości tutejszych gospodarzy mieliśmy okazję zobaczyć zwięrzątka wiejskie. Główną atrakcją był pies Borys, który chętnie witał się z dziećmi, maszyny rolnicze oraz cielaczek.
 

 


 

6 KWIETNIA 2018 - WIZYTA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

 


 

28 MARCA 2018 - ZAJĘCZEK WIELKANOCNY

Tego dnia w przedszkolu odwiedził nas wesoły Zajączek z Kurczaczkiem z pełnymi koszami niespodzianek.

 


 

21 MARCA 2018

POWITANIE WIOSNY

Mimo nadal panującej zimowej aury do przedszkola przyszły kolorowo ubrane i pogodne dzieci.  Z samodzielnie wykonanymi grzechotkami wyruszyliśmy do szkoły witać wiosnę. laugh

 

 

 

 

 

 

 


2 LUTEGO 2018 - "POMAGAMY MARYSI"

 

 

 

 


 

19 STYCZNIA 2018 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.

 


 

22 GRUDNIA 2017 - KONCERT KOLĘD I WIGILIA KLASOWA

W tym dniu przedszkolaki miały okazję wystąpić i zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas koncertu kolęd. Po koncercie odbyły się wigilie klasowe, gdzie mieliśmy okazję podzielić się opłatkiem i wspólnie pośpiewać kolędy.

 

  

19 GRUDNIA 2017 - KONKURS SWIĄTECZNEJ PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

  

15 GRUDNIA 2017 - JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

Jasełka bożonarodzeniowe to magiczny czas przypominający o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Na to ważne wydarzenie przybyli rodzice ale również pasterze, króle, zwierzątka, aniołki no i oczywiście Józef z Maryją.  Mieliśmy okazję miło spędzić czas i pośpiewać wspólnie kolędy.6 grudnia 2017 - MIKOŁAJKI

Tego dnia odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość – Święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną m.in. poprzez obdarowywanie prezentami ludzi, w szczególności dzieci. Był to niezwykle wyjątkowy dzień pełen niespodzianek. 

  

30 LISTOPADA 2017 - ANDRZEJKI

 

„Hokus-pokus, czary-mary,
niech się spełnią andrzejkowe czary.”

 

W tym dniu wspólnie bawiliśmy się magią i czarami pamiętając o tym, że to tylko zabawa.

 

 

  

27 LISTOPADA 2017 - MASTERCHEF JUNIOR :)

 

„Warzywa i owoce jemy, dzięki nimi zdrowi będziemy” 

 

W tym dniu zamieniliśmy się w zawodowych kucharzy. W przedszkolu dzieci miały okazję zrobić pyszne i bardzo zdrowe kanapeczki, które cieszyły się bardzo dużym powodzeniem. Każdy z nas dowiedział się jak należy się odżywiać aby być zdrowym. 

  

23 LISTOPADA 2017 - PLUSZOWY MIŚ

 

W tym dniu razem z nami do przedszkola przyszły również misie. Jednak największą atrakcją był słynny Kubuś Puchatek, który śpiewał, tańczył i bawił się wspólnie z nami. smiley

 

 

 

 

 


 

20 - 24 LISTOPADA 2017 - TYDZIEŃ CZYTANIA

W tym tygodniu odbył się tydzień czytania. Gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Helenę Stachlewicz, Panią Danutę Siluta oraz Panią Dyrektor Wioletę Cyra-Bazal.  Podczas spotkań czytane były książeczki o tematyce związanej z pluszowym misiem. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały literatury dziecięcej.

 

 

 


 

17 LISTOPADA 2017 - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W dniu 17.11.2017r. odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które zostały przyjęte do grona przedszkolaków. Całą uroczystość uświetniły występy małych artystów a także dzieci z grupy 6 latków. Podczas imprezy dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Pani Dyrektor dokonała pasowania wielkim, zaczarowanym ołówkiem. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał dyplom i mały upominek. Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem oraz wspólną zabawą dzieci i rodziców.

 

 


 

27 PAŹDZIERNIKA - SPOTKANIE Z PSZCZELARZEM

W tym dniu gościliśmy w naszym przedszkolu Pana Mieczysława Kobiella, który z pasji jest pszczelarzem. Dzieci podczas spotkania miały okazję zobaczyć pszczoły, poznać królową, robotnicę oraz trutnia.  Dowiedziały się o życiu pszczół oraz wykonywanej przez nich pracy, zwyczajach i znaczeniu w przyrodzie. Mogły z bliska obejrzeć przyrządy pszczelarza, produkty wytworzone przez pszczoły oraz posmakować  przepyszny miodek. 
Na koniec każdy mógł przymieżyć strój prawdziwego pszczelarza. Spotkanie dostarczyło nam dużo wiedzy jak i pozytywnych przeżyć i doświadczeń. 

 

 


25 WRZEŚNIA 2017 - WYKOPKI

Pełni uśmiechów na twarzy wyruszyliśmy zbierać ziemniaki na polu Państwa Spierewka. Dziękujemy bardzo, że mogliśmy doświadczyć tak świetnej zabawy. Podczas zbierania towarzyszyło nam mnóstwo pozystywnych wrażeń. Od dzisiaj wiemy jak rosną, ziemniaki i co się z nimi dzieje zanim trafią do nas na talerzyk. 

 

 


 

15 WRZEŚNA 2017 - SPRZĄTANIE ŚWIATA

 

Tego dnia wszyscy uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie świata.W miłej atmosferze pełnej zaangażowania oczyszczaliśmy teren wokół szkoły. Akcja odbyła się w formie zabawy , dzieci dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej uroków. Jeśli świat będzie czysty - zdrowa będzie żywność, powietrze oraz woda. Cieszyliśmy się, że wspólnie możemy zrobić dobry uczynek i miło spędzić czas. 

 


                                                           

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im.TOW Gryf Pomorski w Półcznie
    Półczno 1
    77-143 Studzienice
  • 59 82 143 25

Galeria zdjęć