• BAL KARNAWAŁOWY 2023

• W środę, 11 stycznia, uczniowie  Szkoły Podstawowej w Pólcznie bawili się na długo wyczekiwanym balu przebierańców Członkowie Samorządu Uczniowskiego pod kierownictwem pani Aliny oraz uczniowie klasy 8 pięknie przygotowali salę gimnastyczną na wieczorne pląsy. Uczestnicy po raz kolejny wykazali się kreatywnością w doborze strojów karnawałowych  brawo!

• Prace plastyczne uczniów klas IV-VII

• Czas Bożego Narodzenia już za nami, ale chcielibyśmy pokazać jak te święta widza nasi
            uczniowie. Na zdjęciach prace uczniów klas IV- VII wykonane na lekcjach plastyki.

• KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ

• 05 stycznia 2023r. w naszej szkole odbył się konkurs piosenki świątecznej. Wielu uczniów  klas 0 - VI miało okazję zaprezentować swój talent wokalny. Jury w składzie: pani Dyrektor Justyna Borzyszkowska, pani Danuta Grzelak oraz pani Bernadeta Myszk doceniło występy naszych wokalistów i wszyscy zostali nagrodzeni.

Uczestnicy w poszczególnych kategoriach:

Klasy 0 i 1:

Marcelina Szlagowska, Albert Hapka, Agnieszka Hapka, Joanna Schlutt, Weronika Myszk

Klasy 2-3:

Aleksandra Baumgard, Kinga Depka-Prądzyńska, Hanna Zander, Michał i Mateusz Kurkowscy, Dawid Szlagowski, Dawid Kosznik, Michał Jakubek, Karolina Iwanca, Lilianna Męcykalska, Kinga Wróbel, Natalia Chamier Gliszczyńska, Przemysław Gierszewski.

Klasy 4-6:

Joanna Kosznik, Zofia Styp-Rekowska, Wiktor Rudnik, Aleksander Żyźniewski, Anna Góra, Dominika Jakubek, Magdalena Genchev, Zuzanna Reca, Ewelina Weilandt, Paulina Chamier Gliszczyńska, Magdalena Walk, Julia Kosznik, Maja Grzesiak, Jakub Mach, Krzysztof Wałdoch, Fabian Ringwelski oraz Adrian Smętek.

Gratulujemy.